Bilgi Yarışması

Bilgi Yarışması

  Ana Sayfa | Yarışmaya Başla | Yarışma Kuralları | Top 100 | Yardım | İletişim
Yarışma Kuralları Üye Ol Giriş Yap
 
Yardım - Bilgi Yarışması
Üye olma ve üyelik ile ilgili işlemler
 

Üye olma ve üyelik ile ilgili işlemler

Bilgiyarismasi.com - Bilgi Yarışması ?a nasıl üye olabilirim?

Yarışmamıza üye olmak için buraya tıklayın. Bu sayfaya geçtiğinizde adınızı ve e-mail adresinizi yazarak hemen üye olabilirsiniz.

Üyelik ücretli mi?

Hayır, Üyelik tamamen ücretsizdir. Sitemize üye olmak ve yararlanmak için herhangi bir şekilde ücret ödemeniz gerekmez.

Üye olmak için e-mail adresi gerekli mi?

Evet. Bilgiyarismasi.com - Bilgi Yarışması?a üye olmak için şu anda çalışan geçerli bir e-mail adresiniz var olmalıdır. Üyelik formunu doldurduğunuzda, üyelik şifreniz burada belirteceğiniz e-mail adresinize gönderileceğinden, email adresinizin geçerli olmasına ve onu doğru yazmaya dikkat edin.

E-mail adresim ve üyelik ile ilgili bilgilerim başkası ile paylaşılır mı?

Kesinlikle paylaşılmaz. Bize vereceğiniz hiç bir bilgi, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz. Email adresinize bizim tarafımızdan dahi ilgisiz email mesajları ve ticari içerikli mesajlar kesinlikle gönderilmez. Bu konuda çok sıkı gizlilik kurallarımız vardır. 

Üye oldum ama üyelik şifrem hala email adresime gelmedi

Üye olmak üzere üyelik formu doldurduğunuzda, size bir şifre gönderilir. Bu şifre ile sisteme giriş yaparsınız ve bu şifreyi, daha kolay hatırlayacağınız başka bir şifre ile (dilerseniz) değiştirirsiniz.

Normal şartlarda, üyelik şifreniz 1-2 dakika içinde email adresinize ulaşır. Ancak bazı durumlarda şifrenizin size ulaşması gecikebilir. Örneğin email adresinizi yanlış yazmışsanız, email kutunuzda geçici bir sorun varsa, internet hatlarında o sırada bir teknik sorun varsa şifreniz size ulaşmayabilir veya geç ulaşabilir.

Eğer üyelik şifreniz size ulaşmazsa, ?şifremi unuttum? sayfasını kullanarak size yeniden gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Konuyla ilgili daha detaylı bilgiyi girdiğiniz bu sayfada bulacaksınız.

Üyelik şifremiz nasıl değiştirebilirim?

Üyelik şifrenizi değiştirmek için bu sayfanın ve her sayfanın sol sütununda yer alan üye giriş kutusuna e-mail adresinizi ve şifrenizi yazarak sisteme giriş yapın. Sisteme giriş yaptığınızda yine sol sütunda belirecek olan "Bilgilerim" linkine tıklayarak şifrenizi veya diğer bilgilerinizi değiştirebilirsiniz..

E-mail adresimi nasıl değiştirebilirim?

Üye olurken beyan ettiğiniz e-mail adresinizi değiştiremezsiniz. Herhangi bir nedenle e-mail adresiniz değiştiyse lütfen yeni e-mail adresinizi kullanarak yeniden üye olun.